BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Przekazanie kart Orlen druhom OSP w KSRG

28.12.2018

28 grudnia 2018 r. w Komendzie Miejskiej PSP w Częstochowie odbyło  się spotkanie  z prezesami bądź naczelnikami jednostek OSP włączonych do  KSRG. Celem spotkania było przekazanie kart rabatowych na paliwo dla  członków jednostek OSP KSRG biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych.
Karty rabatowe dla  członków OSP pozyskał komendant główny PSP poprzez podpisanie stosownej umowy z PKN Orlen. Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez członków OSP z rabatu w wysokości 8 gr brutto za 1 litr paliwa na stacjach ORLEN oraz na stacjach BLISKA. Podczas spotkania komendant miejski st. bryg. Jarosław Piotrowski omówił szczegółowe zasady korzystania z programu. Przy tej okazji na ręce prezesów złożono życzenia noworoczne oraz podziękowano za pracę w mijającym roku wszystkim druhom Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 4
W tym miesiącu: 18
W tym roku: 336
Ogółem: 336