BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Spotkanie Wigilijne

24.12.2018

Spotkanie Wigilijne to już strażacka tradycja. Rozpoczyna ono okres świąteczno-noworoczny. Jest okazją do spotkania się strażaków pracowników cywilnych i osób, z którymi Komenda Miejska PSP w Częstochowie współpracuje, na co dzień przy realizacji kompetencyjnych zadań. To też czas na złożenie życzeń świątecznych i noworocznych oraz podziękowań za strażacki trud i służbę.
            Podczas spotkania Komendant Miejski PSP w Częstochowie st. bryg. Jarosław Piotrowski podziękował również za pomoc i współpracę Parlamentarzystom na czele z Panią  Jadwigą Wiśniewską Posłem do Parlamentu Europejskiego, przedstawicielom samorządu terytorialnego Miasta Częstochowy i Powiatu Częstochowskiego, służbom mundurowym, instytucjom i stowarzyszeniom realizującym działalność ratowniczą. Zebrani wysłuchali życzeń i błogosławieństwa Metropolity Częstochowskiego Ekscelencji Arcybiskupa Wacława Depo.

Ponadto przed uroczystą wigilią funkcjonariusze i pracownicy KM PSP Częstochowa spotkali się z  o. Marianem Waligórą, przeorem Jasnej Góry, który również przekazał świąteczne życzenia.

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 5
W tym miesiącu: 26
W tym roku: 353
Ogółem: 353